Mesaj gönder
Ana sayfa

Foshan Hold Machinery Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

HOLD Machinery, mobilya ve ahşap kapı işletmelerine tüm fabrika planlama ve otomatik üretim hatları için çözümler sunan, mobilya makine ekipmanları ve ahşap kapı makine ve ekipmanlarının eksiksiz bir yelpazesinin geliştirilmesine odaklanarak 2004 yılında kurulmuştur.

müşterilere mükemmel kalite, verimli ve istikrarlı ürünler ve yüksek kaliteli hizmet sunmak.

 

HOLD Makina dünya çapında 40'tan fazla ülke ve bölgede mobilya ve ahşap kapı işletmelerinin çoğuna hizmet vermiş ve müşterilerinin büyük beğenisini kazanmıştır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

HOLD Machinery, ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.HOLD personeli, gelişmiş ahşap işçiliğinin araştırma ve geliştirilmesine odaklanır

makine.10'dan fazla buluş patenti ve 60'tan fazla faydalı model patenti dahil olmak üzere 80'den fazla patent yetkilendirilmiş ve başvurulmuştur.

 

HOLD, ana çekim birimi olarak "CNC Ağaç İşleme Panel Testere" ve "CNC Ahşap İşleme Beş Taraflı Delme Makinesi" endüstri standardının çizimini üstlendi..

 

Hızlı değişim çağında, atılımların ve yeniliklerin sosyal kalkınmayı teşvik etmede önemli güçler olduğuna kesinlikle inanıyoruz.Değişken bir pazarda, sürekli inovasyonun bir şirketin dayanağının temeli olduğuna inanıyoruz.Ürünlere odaklanmak, mükemmelliğe ulaşmak ve ürünlerin müşteriler için değerini sürekli iyileştirmek, HOLD'ın ruhudur!

Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Foshan Hold Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Diğer

Markalar : ambar

No. Çalışanları : >300

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Foshan Hold Machinery Co., Ltd. Sertifikalar